شرکتهای حامی صهیونیسم رادقیقا بشناسیم

***یکی از بهترین راههای ضربه زدن به صهیونیستها، تحریم اقتصادی انهاست،چرا که به تعبیر قرآن کریم آنها ترسوترین وماده گراترین و حریص ترین مردم دنیا هستند. اما متاسفانه مصداق یابی خوبی در این باره نشده است. قوانینی هم جدیدا در مجلس و دولت و وزارت بازرگانی تصویب شد ولی مصداق یابی دقیق شرکت های صهیونیستی کاری علمی و محکم و غیرقابل تردید می خواهد، چرا که با فتاوای خوبی که در سه دهه اخیر علیه مصرف کالاهای همیار صهیون داده شده است، اگر مصادیق شرکت های همیار صهیون (اعم از مسلمان و مسیحی و یهودی وبودایی و...) به خوبی در بیاید، شکی نیست که اکثر مسلمانان رعایت می کنند. البته کارهای خوبی انجام شده و دوستانی در تلاش هستند که این کار را بکنند وبا همین کارها پشت صهیونیست ها لرزیده است...   

***از تمام دوستانی که زبان انگلیسی و فرانسه وایتالیایی و اسپانیایی و عربی و عبری خوبی دارند تقاضا دارم که با منبع کامل شروع به تدوین مقالاتی علمی و نه شعاری در این باره کنند و در پایگاه های اطلاع رسانی خبر رسانی کنند،تا انشا الله روزی برسد که صهیونیان از صفحه روزگار محو شوند. یادم نمی رود که در جریان توهین دانمارکی ها به پیامبر عظیم الشان(صلی الله علیه و اله وسلم) پس از تحریم مسلمانان  ضربه ای حدود دویست میلیون دلار(فقط همین) مقامات رسمی انجا از مسلمین معذرت خواهی کردند و از کاریکاتورشان پشیمان شدند. فقط مد نظر داشته باشید که در راه تحریم صهیونیسم باید بسیار دقت کرد که راه بسی سخت تر است و ظرافت می طلبد، چرا که در این آشفته بازار، برخی شرکت های رقیب به همدیگر تهمت زده و برخی پنهان کاری می کنند چون خطر را احساس کرده اند. استناد و استحکام و علمیت مطالب حتما باید رعایت شود والا در این مسیر پیروزی کامل عایدمان نخواهد شد.

ما وعده الهی را قطعی و زود می دانیم.


مارکها و علائم تجاری شرکتهای حامی رژیم صهیونیستی:

AOL Time Warner*Apax Partners &Co Ltd* Coca-Cola* Danone* Delta Galil* Nokia* Disney*Estée Lauder *IBM *Johnson & Johnson *Kimberly-Clark *Lewis Trust Group Ltd* L"Oreal*Marks & Spencer*Nestle  *News Corporation *Revlon*Sara Lee*Selfridges)The Limited Inc* Home Depot * IntelStarbucks *Timberland *McDonald"s *Arsenal FC  *منبع:سایت انگلیسی تحریم  /عکس کاملترین لیست شرکتهای حامی رژیم صهیونیستی:اینجا و اینجا و اینجا  منبع:ویژ‏ه‏نامه روز جهانی قدس(تهیه شده توسط پایگاه صهیونیسم‏پژوهی رصد)

براساس برخی منابع لیستی از برخی از این شرکت ها را اینجا می نویسم، گرچه باید دقت بیشتری کرد و با تحقیق وجستجو این لیست را بهینه سازی کرد. من هم چون این لیست از کتاب استاد هارون یحیی(عدنان اکتار) می باشد و ایشان محقق قابلی است، ان را اینجا اورده ام والا کار سختی است کاوش یک به یکاین شرکت ها. امیدوارم دوستان از هیچ کمکی در این باره دریغ نکنند. منتظرم.

فورد موتورز                فیات                               امی EMI      
موییل                       لیلاند                              اسکوئیب
بریتیش پترولیوم         اگزوگروپ                          رولن
آی.بی.ام                  فوته هوفنونگ شوتله         آبوت
اونی لور                    سیبا گایگی                     گروندیک
جنرال الکتریک            کلگیت-پالمولیو                 اطلس کوپکو
کرایسلر                    براون                               وارتا
آی‏تی‏تی                   کنتیننتال                         آگا AGA
رنو                           جان دیر                           هوور
فیلیپس                    بوش                               گلاسکوهولدینگ
باسف                      شنایدر                             آی ام
هوخست                  کوکاکولا                           اولیّوتی 
دایملر بنز                  بندیکس                           اریکسون    
فولکس واگن              مسی فرگوسن               شرکتهای فیلمسازی و شبکه‏های تلویزیونی 
بایر                          اونی رویال                        پارامونت -  اونیورسال
زیمنس                     سینگر                            یونایتد آرتیست - دریم ورکز
آی سی آی               ب.اف.گودریچ                    برادران وارنر - اسکای نیوز 
نستله                      هنکل                             مترو گلدین مایر
پ.اند گمبل                فایزر                               کلمبیا    -    آمبلین  
گودیر                        الکترولوکس                     فاکس قرن بیستم

آ.ا.گ AEG                  ساندوز                          -CBC-ABC-NBC-                                  ک.اچ.دی پی یو          کاترپیلار                      

TBN-GODTV- CBN FOXNEWS - SKYNEWSنوشته شده در تاریخ چهارشنبه 5 فروردین 1388    | توسط: اسماعیل    | طبقه بندی: مقالات،     | نظرات()